Відділення та банкомати

Грошові перекази

«ЮНЕКС БАНК» співпрацює з провідними міжнародними системами грошових переказів, що дозволяє клієнтам надсилати та отримувати кошти у будь-якій країні світу. 

Строк здійснення переказу:

  • за міжнародними системами грошових переказів - 5-10 хвилин;
  • за системою S.W.I.F.T - до 3 банківських днів. 

Якщо між учасниками та користувачами міжнародних систем грошових переказів виникають спори, то вони вирішуються шляхом проведення переговорів. У разі недосягнення домовленості шляхом здійснення переговорів, спори вирішуються в судовому порядку, згідно законодавства України.

Просто та зручно надсилай кошти близьким

images

Cистеми грошових переказів

Інформація про здійснення та отримання переказів

Згідно з Законом Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення від 06.12.2019 № 361-IX( зі змінами та доповненнями).

Показати ще

Фізичні особи-резиденти можуть здійснювати за межі України перекази іноземної валюти:

  • у сумі, що в еквіваленті не перевищує 399 999,99 гривень в один операційний (робочий) день, - з поточного рахунку в іноземній валюті або без його відкриття (на бажання клієнта) без підтвердних документів;
  • у сумі, що в еквіваленті перевищує 400 000 гривень в один операційний день, - виключно з поточного рахунку в іноземній валюті на підставі підтвердних документів.

Фізичні особи-нерезиденти можуть здійснювати за межі України перекази іноземної валюти:

  • без відкриття поточних рахунків в іноземній валюті суму, що не перевищує в еквіваленті 399 999,99 гривень в один операційний (робочий) день, на підставі документів, що підтверджують джерела походження іноземної валюти;
  • перекази в іноземній валюті за межі України з поточних рахунків фізичних осіб - нерезидентів здійснюються без обмеження суми.

Іноземна валюта, переказана з-за кордону на користь фізичної особи-резидента і нерезидента для виплати готівкою без відкриття рахунку, може бути виплачена одержувачу в один операційний (робочий) день у сумі, що не перевищує в еквіваленті 399 999,99 гривень. Якщо сума переказу (переказів), що надійшов (надійшли) в один операційний (робочий) день, перевищує в еквіваленті 400 000 гривень, то банк такий переказ (перекази) у повній сумі зараховує на поточний рахунок в іноземній валюті отримувача.


Зарахування на поточні рахунки фізичних осіб - резидентів і нерезидентів переказів із-за кордону та подальша їх виплата з цих рахунків здійснюються без обмеження суми.


Під час військового стану надсилання міжнародних валютних переказів з України за кордон на підставі Постанови НБУ від 24.02.2022 № 18 тимчасово призупинено, окрім Swift-переказів та у визначених Постановою цілях переказів.


Зауваж, Unex Bank продовжує надавати наступні послуги:

  • Переказ безготівкових платежів в іноземній валюті на території України та за межі через міжнародну систему грошових переказів SWIFT за умови, що такі перекази дозволені вищезазначеною Постановою.
  • Виплату безготівкових переказів, які надійшли через міжнародні системи грошових переказів Western Union, MoneyGram, RIA, INTELEXPRESS.

Щоб отримати гроші або здійснити грошовий переказ, необхідно звернутись до будь-якого відділення Unex Bank. Перелік відділень та графік роботи розміщено та регулярно оновлюється в розділі «Відділення та банкомати».

Показати ще

Грошові перекази

Якщо тобі потрібно оперативно доставити гроші іншій людині чи навіть компанії, найкращий вибір – швидкі грошові перекази. Стрімкий розвиток електронної комерції в останні два десятиліття призвів до шаленої популярності грошових переказів. З їхньою допомогою можна відправити кошти родичам у будь-яку точку світу, задонатити на благодійність, віддати борг сусідові, внести передоплату за автомобіль у Сполучених штатах та вирішити багато інших повсякденних фінансових питань за лічені хвилини.

Показати ще

Грошовий переказ

Слід зазначити, що переказ грошових коштів – досить широке поняття, що включає в себе кілька великих категорій за типом переказу, кожна з яких може включати десятки та навіть сотні різноманітних систем переказу. Окремо слід виділити грошові перекази онлайн – зручний та швидкий спосіб надіслати кошти, без потреби відвідувати відділення банку чи пункт системи переказів. Але останній спосіб підійде лише в тому випадку, коли потрібно переказати безготівкові гроші. Для переказу готівки все ж доведеться завітати до пункту обслуговування клієнтів чи відділення фінустанови.

Показати ще

Міжнародні перекази

Міжнародні грошові перекази знадобляться у випадку, коли потрібно переказати кошти за кордон або навпаки. Якою б не була мета переказу, уникнути використання однієї з міжнародних систем переказу не вдасться. Для звичайних приватних переказів якнайкраще підійдуть систем на кшталт MoneyGram, Western Union, Ria або Intel Express. Не важливо, чи потрібно тобі відправити гроші з-за кордону в Україну чи навпаки, для відносно невеликих сум одна з таких компаній буде кращим вибором. Зрозуміти, яку саме обрати, дуже просто: дізнайся про тариф на переказ за допомогою калькулятору на сайті компанії та зверни увагу, чи є в твоєму місті та місті отримувача пункти оформлення та видачі міжнародних грошових переказів.

Для великих сум та у випадках, коли гроші потрібно переказати на рахунок компанії чи фізичної особи у закордонному банку, краще скористатися послугами міжнародної системи обміну інформацією між банками SWIFT. Це більш складний спосіб переказу коштів, що потребує участі кваліфікованого банківського персоналу, він також є більш коштовним (тому й не рекомендований для невеличких міжнародних переказів), а також є більш тривалим: від відправника до отримувача гроші можуть йти кілька банківських днів. Але в окремих життєвих ситуаціях альтернатив йому немає.

Показати ще

Грошові перекази за кордон

Відправити грошовий переказ за кордон можна кількома способами. Для невеликих сум приватних переказів, тобто тих, які отримуватиме фізична особа за кордоном, краще скористатися системами MoneyGram, Western Union, Ria або Intel Express. Так можна відправити гроші швидко та без зайвих паперів. Але якщо потрібно переказати гроші в рахунок сплати навчання, інвестицій чи навіть у разі поповнення власного рахунку в іноземному банку, потрібно буде скористатися послугою е-ліміт та системою Swift.

Зауваж, що на початку війни Національний банк України заборонив грошові перекази за кордон.

Показати ще

Грошові перекази з картки на картку

Найзручнішим та найшвидшим способом переказати гроші в межах України є грошовий переказ з картки на картку. За даними Національного банку України, в травні 2022 року 57% усіх операцій з картками українських банків були саме переказами з картки на картку – цей показник якнайкраще демонструє популярність цього методу переказу грошей.

Юнекс Банк пропонує дешевий та простий спосіб – грошовий переказ в мобільному додатку UnexBank Online. Відкрий додаток на своєму смартфоні, натисни «Платежі» внизу головного екрану та обери пункт «За номером картки». Тепер введи номер картки отримувача, вкажи суму переказу та підтвердь операцію – за кілька хвилин гроші надійдуть отримувачу переказу. Вартість такої операції в залежності від тарифного плану, за яким обслуговується платіжна картка, стартує з 0 гривень.

Показати ще

Системи грошових переказів

Але згаданий вище спосіб недоступний, коли потрібно відправити грошові перекази з-за кордону або готівкою. Для цього краще скористатися послугами міжнародних компаній із розгалуженою мережею пунктів прийому та видачі переказів. Система грошових переказів – це, зазвичай, іноземна компанія, що має представництва по всьому світу. Наприклад, одна з найстаріших систем переказів Western Union має понад 500 тисяч пунктів на нашій планеті. 

Які є грошові перекази ще? Насправді, систем грошових переказів дуже багато. Навіть в Україні існує чимало локальних систем. Але Юнекс Банк співпрацює з найбільшими міжнародними системами грошових переказів: MoneyGram, Western Union, Ria, Intel Express та SWIFT.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?