Відділення та банкомати

Кредитні картки

Обирай свою кредитну картку

 • Unexcard 2 0 Image New 245 197 Px

  UnexCard 2.0

  Щедра кредитка з величезним грейс-періодом та безмежним кешбеком
  • Ліміт до 100 тисяч гривень
  • До 62 днів пільгового періоду
  • Кешбек 1% на розрахункові операції від 1 гривні
  • Оформлюй онлайн на сайті за 10 хвилин
 • Unex Cash 245 197 Px

  UnexCash

  Запас готівки, що завжди з тобою
  • До 200 тис. грн. готівки
  • Безкоштовне зняття та перерахування
  • Оформлюй онлайн на сайті за 10 хвилин
 • Med 245 197 Px New

  Картка розстрочки Мед

  Купуй зараз, плати частинами потім
  • Чесна розстрочка до 12 місяців 
  • Рівні платежі без відсотків та комісій
  • Широка мережа партнерів, що стрімко розвивається
  • Отримуй безкоштовно онлайн просто зараз

Як вибрати кредитну картку

Юнекс Банк пропонує кілька видів кредитних карток для приватних клієнтів, кожен з яких націлений на задоволення потреб різних клієнтів. Unex Card – це класична кредитка з лімітом до 100 000 гривень. Вона підійде тим, хто хоче забезпечити надійне фінансове страхування для повсякденного життя.


Кредитна картка Unex Card виручить, коли не вистачає грошей до зарплати чи потрібно купити новий холодильник чи телевізор. Ти просто розраховуєшся за покупки в магазині за рахунок кредитного ліміту, встановленого на карті. При цьому в перші 62 дні не платиш банку відсотків – у цей час діє пільговий грейс-період та проценти не нараховуються.


Кредитна картка Unex Cash підійде для тих випадків, коли тобі потрібно отримати готівку. Умови цієї кредитки дозволяють знімати готівку в банкоматі Юнекс Банку або будь-якого іншого банку України без комісії. Цією кредитною карткою можна розраховуватись і в магазинах, але це не так вигідно.


Іншими словами, Unex Cash дуже схожа на класичний кредит готівкою. Але різниця все ж таки є. На відміну від останнього, гроші на карті завжди під рукою. Ти сам вирішуєш, коли саме зняти у банкоматі частину кредитного ліміту. А відсотки нараховуються лише на суму, яку ти зняв у рахунок кредиту, а не на весь ліміт, встановлений на карті. Саме тому Unex Cash - це запас готівки, який завжди з тобою.

Показати ще

Як замовити кредитну картку

Можеш залишити заявку на кредитну картку онлайн прямо на сайті. Для цього достатньо заповнити форму:

- вкажи своє ім'я;
- залиш контактні дані;
- менеджер передзвонить тобі протягом кількох хвилин.

На сайті онлайн

images

У відділенні Юнекс Банку

images

Можеш отримати картку із кредитним лімітом в одному з відділень Юнекс Банку по всій Україні. Наприклад, можна оформити кредитну картку у Києві.

Перед тим, як вирушати до відділення, підготуй пакет документів: паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Для отримання сум понад 50 тисяч гривень тобі знадобиться документ, що підтверджує доходи, наприклад, довідка про зарплату за 6 місяців з роботи.

qr-image

Корисна інформація

Вибирай Unex Cash, якщо плануєш зняти готівку у банкоматі чи касі. Вона чудово підійде, якщо тобі потрібно розрахуватися готівкою. Наприклад, розрахуватися із будівельниками за виконані роботи або зробити подарунок на весілля.

Для покупок у магазинах вибирай кредитку Unex Card з лімітом до 100 тисяч гривень та пільговим періодом до 62 днів.

Ти можеш залишити заявку на отримання кредитної картки онлайн. Але для оформлення документів, підписання договору та отримання самої карти все ж таки доведеться відвідати наше відділення. Менеджер Служби турботи Юнекс Банку погодить під час розмови, де і коли саме тобі буде зручно забрати свою кредитку.

На веб-сторінці кожного кредитного продукту розміщено калькулятор розрахунків щомісячного платежу, що враховує всі витрати: відсотки, комісії. Юнекс Банк суворо виконує всі вимоги Національного банку щодо розкриття інформації про споживчий кредит. На сторінках кожного продукту ти знайдеш його паспорт, розрахунок ефективної річної ставки за методикою НБУ та калькуляцію прикладу розрахунку витрат за кредитом.

Кредитна картка

Кредитна картка – це простий в оформленні та зручний фінансовий інструмент. На відміну від дебетових банківських карток, кредитна картка дозволяє сплачувати за товари та послуги грошима, яких фактично в тебе немає. Розраховуючись такою карткою, ти даєш банку розпорядження оплатити покупку власним коштом. А потім, впродовж встановленого терміну, маєш повернути витрачені кредитні кошти банку разом з нарахованими відсотками.

По кожній кредитній картці банк встановлює так званий Мінімальний обов’язковий платіж. Це сума, яку ти маєш сплачувати банку шляхом поповнення кредитної картки кожного місяця. Банк не забороняє погашати кредит на більшу суму – ти можеш повністю сплатити кредит хоч наступного дня після покупки. Але вимагає, щоб ти щомісяця вносив на кредитну картку як мінімум обов’язковий мінімальний платіж.

Показати ще

Кредитна картка з лімітом

Кредит, що його надає банк по картці, не є безмежним. Кредитна картка з кредитним лімітом називається саме так через обмеження, що його встановлює банк для тебе в частині витрат кредитних коштів. Наприклад, якщо ліміт по картці складає 50 тисяч гривень, максимум коштів, що ти можеш використати із залученням ресурсів банку, становить саме 50 тисяч гривень.

Це не означає, що ти маєш погасити усю суму за місяць. Щоб використовувати кредитні картки з лімітом, достатньо щомісяця сплачувати обов’язковий мінімальний платіж, який розраховує банк. І користуватися ними далі.

Невиконання умов користування кредитної картки з кредитним лімітом призведе до застосування штрафних санкцій на позичальника та збільшення витрат за кредитом. Тож краще не допускати простроченні платежів за кредитними картками з лімітом.

Показати ще

Кредитні картки

Вигідні кредитні картки можуть відрізнятися як за параметрами кредиту, включаючи відсоткову ставку, термін кредитування, графік внесення платежів, пільговий період тощо. Так і за класом картки, а також за міжнародною платіжною системою, що її обслуговує. Unex Bank співпрацює з двома найбільшими глобальними платіжними системами. Наприклад, ти може відкрити кредитну картку UnexCash, що найкраще підходить для зняття кредитних коштів в касі банку чи банкоматі, на базі картки Visa Platinum. Або кредитну картку UnexCard – на базі Mastercard debit world.

Великої різниці між картками двох платіжних систем немає, тож яку б картку ти не обрав, ти матимеш усі переваги глобальної системи міжнародних розрахунків та зможеш користуватися ними по всьому світу. До речі, а ти знав, що для прокату автівки за кордоном прокатній компанії треба надати саме кредитну картку?

Показати ще

Миттєві кредитні картки

Стратегія Unex Bank передбачає поступове переведення усіх ключових роздрібних банківських продуктів в онлайн. Тож вже скоро ти зможеш отримати миттєву кредитну картку, не відвідуючи відділення банку. Ми вже працюємо над спрощеною процедурою, що дозволить ухвалювати швидкі рішення та розраховувати кредитний ліміт дистанційно. Після цього тобі залишиться лише додати надіслані на твій телефон дані кредитної картки до електронного гаманця GooglePay або ApplePay, та можна рушати за покупками. Погодься, такий спосіб отримати кредитну картку набагато простіший та зручніший, за класичний, що вимагає візиту до відділення та заповнення договорів.

Показати ще

Оформити кредитну картку

А поки ми працюємо над цією крутою опцією, ти можеш отримати кредитну картку онлайн, залишивши заявку на сайті Unex Bank. Після заповення короткої анкети за кілька хвилин тобі зателефонує працівник Служби турботи, поставить кілька питань та повідомить про попереднє рішення по кредиту.

Показати ще

Кредитні картки з пільговим періодом

Ми знаємо, що тобі найбільше до вподоби кредитна картка з пільговим періодом. Адже вона дозволяє користуватися кредитними коштами, не сплачуючи відсотків. Наша кредитна картка з пільговим періодом UnexCard має грейс-період до 62 днів. Протягом цього часу за кредитним лімітом нараховується пільгова відсоткова ставка у розмірі 0,0001%.

Ти запитаєш, чому «до» 62 днів? Справа в тому, що відлік пільгового періоду починається з моменту, коли ти вперше почав користуватися кредитними коштами. І триває до останнього робочого дня місяця, що є наступним за місяцем, під час якого ти вперше скористався кредитними коштами. Наприклад, якщо перший платіж із застосуванням кредитних коштів було зроблено 1-го числа, ти матимеш повні 62 дні пільгового періоду. Але якщо перший платіж кредитними коштами по кредитній картці з пільговим періодом буде здійснено 31-го числа, максимальна тривалість пільгового періоду становитиме лише 30 днів.

Але не засмучуйся – пільговий період можна відновити. Для цього потрібно лише повністю погасити кредитну заборгованість по кредитній картці з пільговим періодом. В такому разі відлік почнеться наново.

Показати ще

Можливо, ти хочеш взяти кредит?

Кредитна картка з гарантованим лімітом онлайн – простий, зручний та відносно дешевий спосіб кредитування. Однак, якщо з якихось причин ти хочеш скористатися класичним кредитом, зверни увагу на інші наші пропозиції.

Показати ще

Кредитні картки Unex Bank

UnexCard 2.0 UnexCash UnexSmart weld card
 • Пільговий період

  До 62 днів

 • Відсоткова ставка

  52%

 • Комісія за обслуговування кредиту, щомісячна

  0%

 • Обов’язковий мінімальний платіж

  Усі нараховані відсотки, комісії (за наявності), штрафи та пені за попередні періоди (за наявності), 3% обов’язкова доля погашення тіла заборгованості

 • Зняття готівки

  4,5% + 5 грн

 • Поповнення

  Не тарифікується

 • Кешбек

  1%

 • Мін. сумма (ліміт)

  3 000 грн

 • Макс сума (ліміт)

  100 000 грн

 • Строк кредиту

  12 місяців з автоматичною пролонгацією на наступні 12 місяців із необмеженою кількістю разів

 • Пільговий період

  Не передбачено

 • Відсоткова ставка

  22%

 • Комісія за обслуговування кредиту, щомісячна

  3% (за наявності заборгованості від 1000 грн та більше на кінець розрахункового періоду)

 • Обов’язковий мінімальний платіж

  Усі нараховані відсотки, комісії (за наявності), штрафи та пені за попередні періоди (за наявності), 3% обов’язкова доля погашення тіла заборгованості

 • Зняття готівки

  Не тарифікується

 • Поповнення

  Не тарифікується

 • Кешбек

  Не передбачено

 • Мін. сумма (ліміт)

  3 000 грн

 • Макс сума (ліміт)

  100 000 грн

 • Строк кредиту

  12 місяців з автоматичною пролонгацією на наступні 12 місяців із необмеженою кількістю разів

 • Пільговий період

  До 62 днів

 • Відсоткова ставка

  52%

 • Комісія за обслуговування кредиту, щомісячна

  0%

 • Обов’язковий мінімальний платіж

  Усі нараховані відсотки, комісії (за наявності), штрафи та пені за попередні періоди (за наявності), 3% обов’язкова доля погашення тіла заборгованості

 • Зняття готівки

  4,5% + 5 грн за рахунок кредитних коштів

 • Поповнення

  Не тарифікується

 • Кешбек

  1%

 • Мін. сумма (ліміт)

  3 000 грн

 • Макс сума (ліміт)

  100 000 грн

 • Строк кредиту

  12 місяців з автоматичною пролонгацією на наступні 12 місяців із необмеженою кількістю разів

 • Пільговий період

  До 62 днів

 • Відсоткова ставка

  52%

 • Комісія за обслуговування кредиту, щомісячна

  0%

 • Обов’язковий мінімальний платіж

  Усі нараховані відсотки, комісії (за наявності), штрафи та пені за попередні періоди (за наявності), 3% обов’язкова доля погашення тіла заборгованості

 • Зняття готівки

  1,5% + 5 грн

 • Поповнення

  Не тарифікується

 • Кешбек

  Не передбачено

 • Мін. сумма (ліміт)

  3 000 грн

 • Макс сума (ліміт)

  100 000 грн

 • Строк кредиту

  12 місяців з автоматичною пролонгацією на наступні 12 місяців із необмеженою кількістю разів

UnexCard 2.0

UnexCash

UnexSmart

weld card

Пільговий період

До 62 днів

Не передбачено

До 62 днів

До 62 днів

Відсоткова ставка

52%

22%

52%

52%

Комісія за обслуговування кредиту, щомісячна

0%

3% (за наявності заборгованості від 1000 грн та більше на кінець розрахункового періоду)

0%

0%

Обов’язковий мінімальний платіж

Усі нараховані відсотки, комісії (за наявності), штрафи та пені за попередні періоди (за наявності), 3% обов’язкова доля погашення тіла заборгованості

Зняття готівки

4,5% + 5 грн

Не тарифікується

4,5% + 5 грн за рахунок кредитних коштів

1,5% + 5 грн

Поповнення

Не тарифікується

Кешбек

1%

Не передбачено

1%

Не передбачено

Мін. сумма (ліміт)

3 000 грн

3 000 грн

3 000 грн

3 000 грн

Макс сума (ліміт)

100 000 грн

100 000 грн

100 000 грн

100 000 грн

Строк кредиту

12 місяців з автоматичною пролонгацією на наступні 12 місяців із необмеженою кількістю разів

icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?