Відділення та банкомати

Страхування у відділенні на всі випадки

Більше не треба шукати найближчу страхову на мапі або їхати через усе місто, щоб оформити поліс. Адже придбати страховку можна прямо у відділенні Юнекс Банку!


Ми пропонуємо поліси від усіх найбільш розповсюджених страхів. Обирай, що тобі потрібно, та оформлюй поліс за кілька хвилин.

Показати ще

Автоцивілка

images

Страхування цивільно-правової відповідальності водія є обов’язковим.

До того ж саме цей вид страхування захищає тебе від фінансових втрат у випадку ДТП, що відбулося з твоєї вини. У відділенні Юнекс Банку ти можеш придбати «обов’язковий» поліс.

А також додатковий захист – добровільну автоцивілку. Лише трохи доплативши, ти можеш збільшити максимальну суму страхових виплат від 2-х до майже 10-ти разів. Запитай про додаткові можливості в менеджера.

У відділенні Юнекс Банку ти можеш оформити автоцивілку на легковий автомобіль, зокрема електрокар, вантажівку, автобус, мотоцикл та причеп.

Навіть якщо ви придбали обов’язкове автострахування в іншій страховій компанії, ви можете оформити добровільне страхування автоцивільної відповідальності в Юнекс Банку від наших страхових партнерів.

У наших відділеннях ти можеш оформити медичний поліс для виїзду за кордон. Ми пропонуємо на вибір три варіанти страхування, що відрізняються розміром страхового покриття, країною, до якої ти подорожуєш, та метою подорожі.

Ми страхуємо:

 • Осіб від народження до 75 років.
 • Подорожі до Європи та усього світу.
 • Туристичні, робочі та «спортивні» подорожі.
 • Одноразові подорожі та регулярні поїздки «на кількість днів» протягом певного періоду.
 • Страхова сума 30 000 або 60 000 доларів США або євро.
 • Опція розширеного покриття при захворюванні на COVID-19 (амбулаторне або стаціонарне екстренне лікування від COVID-19; лабораторне тестування на COVID-19; контрольне лабораторне тестування на COVID-19 у випадку інфікування COVID-19; оплата проживання в обсервації до 14 днів; оплата квитків, якщо вчасне повернення в Україну було неможливе через виявлення COVID-19).

Страхування подорожуючих

images

Страховка від COVID-19

images

Застрахуйся від захворювання коронавірусом та почувайся у безпеці. Чому варто придбати поліс СOVID PRO:

 • Страхова сума до 200 тис грн покриє твої витрати на ліки та знаходження у стаціонарі у комфортних умовах приватної клініки;
 • Захист починає діяти наступного дня після купівлі полісу – жодного «періоду очікування»;
 • Страхуємо осіб від народження до 60 років;
 • Вартість полісу фіксована незалежно від віку застрахованої особи;
 • Три пакети на вибір клієнта;
 • Безлімітний доступ до сервісу «Телемедицина» протягом 3-х місяців в усіх пакетах, окрім базового;
 • Захист навіть від критичних наслідків вакцинації.

І все це по ціні одного ПЦР-тесту: вартість полісу від 828 грн за 6 місяців.

Важливо

Страховий партнер Юнекс Банку - ПАТ "Страхова компанія ВУСО", АТ "Страхова компанія "АРКС", ПРАТ СК "ПЗУ УКРАЇНА", ТДВ "Страхова компанія "АРКС ЛАЙФ".

Публічні договори (оферти) розміщені:


Увага! При настанні страхового випадку звертайся безпосередньо в страхову компанію за вказаним у договорі або на сайті номером телефону:


А придбати страховий поліс можна у будь-якому відділенні Юнекс Банку. Запитай менеджера про додаткові умови та вартість полісу, який тобі потрібен.

Залишилися питання? Телефонуй за безкоштовним номером Контакт-центру 0 800 3 111 33.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?