Відділення та банкомати

Без комісії за зняття коштів з депозиту

В Unex Bank ти можеш скористатися пільговими умовами купівлі безготівкових доларів США та євро за курсом Валютного ринку України (ВРУ) з подальшим розміщенням придбаної валюти на тримісячному вкладі.

В Unex Bank ти не сплачуватимеш комісію за зняття з депозиту придбаної валюти, коли завершиться тримісячний строк розміщення коштів.

Згідно умов програми, встановлених Постановою НБУ, кожен українець може придбати іноземну валюту в межах ліміту 200 000 грн на місяць.

Показати ще

Чому варто придбати долари та євро саме в Unex Bank

 • Privileges Red
  За курсом міжбанку
  Без "спеціального" курсу - купуємо долари за поточним курсом на ВРУ
 • Limit Red
  Вигідний курс
  Ти сплачуєш лише разову комісію за купівлю валюти у розмірі 1,2%
 • Percent Red
  Без комісії за зняття
  Жодних додаткових платежів - знімай депозит в касі без комісії
 • Money Red
  Купуй у відділенні
  Придбати валюту можна у будь-якому відділенні Unex Bank в Україні

Умови придбання валюти за курсом міжбанку

Що всередині
 • Ліміт купівлі на одного клієнта

  200 000 грн/місяць (еквівалент)

 • Відкриття поточного рахунку в UAH

  Не тарифікується

 • Відкриття поточного рахунку в USD або EUR

  Не тарифікується

 • Розміщення на депозиті

  Unex Максимум строком 93 дні

 • Відсоткова ставка за депозитом

  • для долара - 0,1% річних

  • для євро - 0,01% річних

 • Курс купівлі доларів

  Поточний курс ВРУ (bid)

 • Тариф на купівлю валюти

  1,2%

 • Зняття готівкових доларів в касі

  Не тарифікуються

Умови

Що всередині

Ліміт купівлі на одного клієнта

200 000 грн/місяць (еквівалент)

Відкриття поточного рахунку в UAH

Не тарифікується

Відкриття поточного рахунку в USD або EUR

Не тарифікується

Розміщення на депозиті

Unex Максимум строком 93 дні

Відсоткова ставка за депозитом

• для долара - 0,1% річних

• для євро - 0,01% річних

Курс купівлі доларів

Поточний курс ВРУ (bid)

Тариф на купівлю валюти

1,2%

Зняття готівкових доларів в касі

Не тарифікуються

Варто знати

Питання та відповіді Файли для завантаження

Враховуючи, що з 3 жовтня 2023 року Національний банк України перейшов до стратегії керованої гнучкості обмінного курсу, а коливання на ВРУ більше не обмежені, реальний курс купівлі валюти для тебе буде вищим за поточний курс на ВРУ на розмір комісії банку 1,2%.

Курс євро до гривні розраховується через поточні котирування пари євро/долар на ринку Forex та потосну вартість долару на ВРУ.

Ми купуватимемо євро для тебе на Міжбанку за поточним курсом. При цьому застосовуватиметься комісія 1,2%.

Дізнатися про поточний курс ти можеш безпосередньо у нашому відділенні, або зателефонувавши до Центру турботи за номером 0 800 3 111 33. Але зауваж, надана інформація буде актуальною лише в момент її отримання. Пара долар/євро є дуже волатильною, тому курс змінюється багато разів на день.

Ти можеш придбати валюту у мобільному додатку онлайн в межах ліміту 50 000 грн на місяць. Придбана валюта при цьому буде зарахована на твій валютний рахунок й доступна в той же момент на картці.

У той же час купівля доларів США та євро за курсом МВРУ із подальшим розміщенням на депозиті Unex Максимум строком 93 дні в межах ліміту 200 000 грн на місяць доступна лише у відділеннях Unex Bank.

За умовами Постанови НБУ, придбані валютні кошти мають розміщуватися на депозитному вкладі строком щонайменше 3 місяці без права дострокового розірвання угоди. Ми розміщуємо долари на вкладі Unex Максимум строком 93 дні під 0,1% річних. Тобто отримати готівкові долари можна буде по завершенні вказаного строку.

Для відкриття банківського вкладу тобі знадобляться:

 • Паспорт;
 • Ідентифікаційний код (РНОКПП).

Зауваж, у разі внесення на рахунок великих сум (більше 400 тис. грн) банк може попросити документи, що підтверджують джерела походження коштів згідно вимогам діючого законодавства.

Ні, депозитний вклад за умовами програми не можна поповнювати. Але ти можеш відкрити кілька вкладів на загальну суму, що не перевищує обмеження 200 000 грн на місяць.

Усі вклади Юнекс Банку мають опцію автопролонгації. Тож якщо ти обрав її, вклад після закінчення терміну буде автоматично подовжено на той самий строк за ставкою, що діятиме у банку на момент пролонгації.

Якщо автопролонгацію відключено, кошти після завершення строку вкладу будуть автоматично перераховані на поточний рахунок, який тобі буде відкрито при оформленні депозиту. На цьому рахунку кошти лежатимуть до того часу, поки ти не вирішиш, як ними слід розпорядитися.

Зокрема ти можеш:

 • Зняти кошти готівкою у касі відділення без комісії;
 • Перерахувати на будь-який рахунок всередині банку або відкритий в інший фінустанові;
 • Відкрити інший вклад та перерахувати кошти на нього.

При відкритті банківського вкладу у відділенні менеджер запитає тебе, як налаштувати опцію автопролонгації. Щоб змінити обрану опцію впродовж строку дії вкладу, зателефонуй до Центру турботи.

 • Прибуток, отриманий від вкладних (депозитних) операцій підлягає оподаткуванню доходів, згідно чинного законодавства України.
 • Договором не передбачена можливість дострокового розірвання за ініціативою вкладника.
 • Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку, спорідненої чи пов`язаної з ним особи як обов`язкову умову надання цих послуг (крім надання пакету банківських послуг).
 • Банк не має права вносити зміни в договори укладені з клієнтами в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
 • Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів за допомогою дистанційних каналів комунікації.
 • Клієнт має право на відмову від договору про надання банківської послуги, якщо таке право передбачено законом.

У разі несвоєчасного звернення вкладника в банк щодо повернення грошових коштів, залучених за договором на розміщення банківського вкладу (депозиту), для Клієнта відсутні будь-які наслідки. Строкові вклади (депозити) повертаються Клієнту автоматично в дату закінчення строку вкладу (депозиту) шляхом переказу коштів на поточний рахунок Клієнта.

Юнекс Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

А значить усі гроші, що ти зберігаєш на депозиті чи навіть поточному рахунку в Юнекс Банку гарантовані державою. Під час дії режиму воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення гарантована сума не обмежена: ти можеш бути на 100% впевненим, що вкладені гроші та нараховані відсотки будуть повернені у повному обсязі за будь-яких обставин.

Через три місяці після завершення дії режиму воєнного стану гарантована сума становитиме не менше 600 тисяч гривень.

Гарантовано ФГВФО

images

Купити валюту в банку

Щоб уникнути надмірного тиску на курс гривні через додатковий попит, Національний банк України постановою №18 від 24 лютого 2022 року заборонив банкам продавати готівкову іноземну валюту населенню.

Але вже від 14 квітня 2022 року ця заборона була часткова знята, й банкам було дозволено продавати валюту населенню в обсягах, що не перевищували суму придбаної в населення іноземної валюти. Протягом 2022 року та у першій половині 2023-го регулятор запровадив низку додаткових кроків валютної лібералізації, суттєво розширивши можливості для купівлі доларів та євро в банках.

То чи можна купити валюту в банку? Відповідь на це питання однозначна – так. Банки продають населенню як готівкові кошти у валюті, так і пропонують механізм продажу валюти з подальшим розміщенням на тримісячному депозиті без права дострокового зняття.

Останній механізм було запроваджено ще 21 липня 2022 року. Згодом, у вересні, ліміт купівлі валюти за цим механізмом було збільшено з 50 тис. грн до 100 тис. грн. А 29 вересня 2023 року обмеження було розширено ще раз - до 200 тис. грн. Відтак українці отримали можливість купити валюту на міжбанку за поточним курсом.

Це механізм користувався значним попитом серед фізичних осіб через численні переваги. Так, механізм не дозволяє отримати готівкові кошти у валюті миттєво – спочатку їх треба розмістити на тримісячний вклад. Але по завершенню цього строку дозволено зняття коштів. В Unex Bank ця операція не тарифікується.

Показати ще

Як купити валюту під депозит

Щоб придбати валюту з розміщенням на тримісячному вкладі звернись до найближчого відділення. Менеджер допоможе оформити всі потрібні документи та надішле заявку до департаменту казначейства, співробітники якого зроблять все необхідне, щоб купити валюту на депозит для тебе.

Купити валюту по курсу НБУ за таким механізмом вдасться не завжди. Справа в тому, що угода на придбання валюту укладається на міжбанківському валютному ринку, де з 3 жовтня 2023 року не обмежені коливання курсу. Відтак гіпотетично ти можеш купити валюту як трохи дорожче, так і дешевше.

Зауваж також, що Unex Bank бере невелику комісію за надання цієї послуги. Це єдина платня, яку потрібно тобі внести, щоб придбати валюту за курсом міжбанку. Жодних комісій за відкриття рахунку, зняття готівкової валюти в касі після завершення строку депозиту тощо немає.

Послуга придбання валюти за курсом міжбанку із розміщенням коштів на тримісячному депозиті доступна у всіх відділеннях Unex Bank, але не надається онлайн. Таким чином ти можеш придбати долари США та євро на загальну суму до 200 тисяч гривень.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?